Багатоканальний
CALL ЦЕНТР
(Безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів по всій Україні)
пн-пт 9:00 - 19:30; сб 10:00 - 16:00
Відомості про стан ремонту
Номер квитанції
Серійний номер товару
Заповнення цієї форми допоможе Вам вдвічі скоротити час на передачу пристрою в ремонт в наших Центрах Обслуговування Клієнтів
Після заповнення даної форми ми можемо розрахувати і повідомити Вам передбачувану вартість ремонту
Рейтинг задоволення
 
96%
 
3%
 
1%
04.10.17 - 17.10.17
F1 виконує гарантійну підтримку і ремонти по всьому спектру устаткування наступних виробників:
Смартфони, комунікатори, навігатори, ноутбуки, нетбуки, планшети, мережеве обладнання, Електронні книги.
Смартфони, Ноутбуки, нетбуки, десктопи, планшети, монітори Think, Системні блоки, Mіні ПК.
Смартфони
Ноутбуки, нетбуки
Ноутбуки, нетбуки, Неттоп, моноблоки, планшети
Смартфони, Планшети
Негарантійний ремонт: Ноутбуки, нетбуки
Негарантійний ремонт: Ноутбуки, нетбуки
Негарантійний ремонт: Ноутбуки, нетбуки
Негарантійний ремонт: Ноутбуки, нетбуки
Негарантійний ремонт: Ноутбуки, нетбуки
Негарантійний ремонт: Ноутбуки, нетбуки
Негарантійний ремонт: вся лінійка iPhone, вся лінійка iPad, iPad Air, iPad mini, ноутбуки MacBook, MacBook Pro і MacBook Air, десктопи, моноблоки Mac mini, iMac
Аудіо/відео техніка
Аудіо/відео техніка
Аудіо/відео техніка
Аудіо/відео техніка
Аудіо/відео техніка
Весь асортимент продукції
Весь асортимент продукції
Проектори
Монітори
Автомобільні підсилювачі, сабвуфери, док-станція, акустична система і портативна акустична система, колонки
Автомобільні підсилювачі і аудіо системи, акустика/сабвуфери
Програвачі вінілу, CD-програвачі, тюнери, передпідсилювачи , підсилювачі потужності
AV ресивери, звукові процесори, підсилювачі потужності, сабвуфери
Підсилювачі потужності
Акустичні системи, сабвуфери
Сабвуфери, акустичні системи
Підсилювачі, тюнери, акустичні системи, ресивери, сабвуфери, звукові процесори, кросовери, CD/SACD/DVD/ - програвачі, док станції для iPod програвачів
Акустичні системи, сабвуфери, системи домашніх кінотеатрів
Акустичні системи, сабвуфери, системи домашніх кінотеатрів

Новини

25.08.17
Новий Центр обслуговування клієнтів
З метою максимального і комфортного обслуговування клієнтів і партнерів, компанія F1Center відкриває Новий Центр обслуговування клієнтів з 28.08.17г. за адресою: м Київ, вул. Малишка, 5 (м. Дарниця).
 
21.08.17
Переїзд Центру Обслуговування Клієнтів
З 25.08 центр обслуговування клієнтів змінює свою адресу. Найближчий центр обслуговування F1 Center знаходиться на протилежнiй сторонi проспекту за адресою: пр-т Степана Бандери (Московський), 23В, біля магазину “CityCom”.
 
11.08.16
Новий бренд у портфелі проекту F1Center
Шановні наші клієнти, партнери і замовники, Інформуємо вас про те, що проект F1Center отримав авторизацію на проведення сервісного обслуговування смартфонів Xiaomi.
 
25.07.16
Проект F1Center розширює лінійку негарантійного обслуговування смартфонів Apple iPhone
Проект F1Center розширює лінійку негарантійного обслуговування смартфонів Apple iPhone і вже сьогодні у нашому портфелі представлені моделі смартфонів iPhone не тільки серій 3G, 3Gs, 4, 4S, 5, 5S, але і 6, 6S.
 
19.05.16
Новий бренд в портфелі проекту F1Center
Інформуємо вас про те, що проект F1Center отримав авторизацію на проведення сервісного обслуговування смартфонів МОТО.

Центри Обслуговування Клієнтів

Наведіть, будь ласка, курсор на один із зручно розташованих для вас Центрів Обслуговування Клієнтів, та натисніть на нього. Ви побачите розташування Центру на карті. Після того, як Ви введете адресу Вашого поточного розташування і натиснете кнопку <Пошук>, Вам буде запропоновано зручний маршрут.

У Києві :

 •   Університет, Вокзальна
  вул. Дмитрівська, 3/7
 • Дарниця
  вул. Малишка, 5
 •  Петрівка
  вул. Степана Бандери (пр-т Московський) 23-В
 •  Позняки
  вул. Гришка, 5
 •  Палац Україна
  вул. Велика Васильківська, 112
 
Ноутбуки, нетбуки, комунікатори, смартфони - далеко не повний перелік усіх «девайсів», які супроводжують сучасну людину у діловому та повсякденному світі.

Технології легко увійшли до нашого життя і непомітно для нас самих стали невід'ємною його частиною. Усвідомлення того, наскільки міцно ми прив'язані до своїх «девайсів», приходить лише в мить, коли вони виходять з ладу.

У таких ситуаціях опинявся кожен із нас, і ми на власному досвіді розуміємо наскільки важливо довірити свого «улюбленця» в руки надійної компанії, яка не лише кваліфіковано здійснює ремонт техніки, а й дбайливо ставиться до того, що Вам дороге.

Наша компанія, F1Center - одна з найбільших та успішних сервісних компаній в Україні. Ми здійснюємо гарантійний и післягарантійний ремонт ноутбуків, нетбуків, КПК, смартфонів, навігаторів, комп'ютерної периферії, а також аудіо/відео техніки (детально ремонтована техніка).

Мережа наших Уповноважених Сервісних Центрів приймає техніку в ремонт не тільки у Києві, а й в усіх регіонах України.

Ключові напрями діяльності

Одним з ключових напрямів діяльності компанії є ремонт ноутбуків таких відомих виробників, як Asus, Gigabyte, Lenovo, MSI, Toshiba.

Сервісний центр Asus був організований на базі компанії F1Center більше ніж 8 років тому. За цей час нами був напрацьований значний досвід, налаштовані всі ділянки технологічного процесу, що, у результаті, дозволило здійснювати ремонт ноутбуків Asus у найкоротші терміни із високою якістю, у повній відповідності з вимогами вендора. Гарантійний та негарантійний ремонт Asus є одним з основних напрямів нашої діяльності, який ми активно розвиваємо й удосконалюємо.

Lenovo. Компанія Lenovo, відомий світовий виробник ноутбуків, планшетів, моноблоків, моніторів і ПК, всього за декілька років зуміла посісти одне з провідних місць на українському ринку, завоювавши довіру українського споживача. Сервісний центр Lenovo на базі нашої компанії забезпечує сервісну й технічну підтримку власникам техніки Lenovo в Україні. Сервісний контракт між компанією Lenovo та F1Center був укладений ще в 2010 році, і відтоді ми здійснюємо гарантійний та негарантійний ремонт пристроїв Lenovo - ноутбуків, планшетів, моноблоків, моніторів та десктопів серії Idea і Think

MSI. Компанія F1 виконує гарантійну підтримку та негарантійний ремонт ноутбуків, нетбуків, моноблоків MSI.

Toshiba. Усунення технічних несправностей і подовження служби ноутбуків Toshiba також входить у нашу компетенцію.

Ми здійснюємо увесь спектр сервісних послуг: відновлення та ремонт ноутбуків, ремонт нетбуків і комп'ютерів будь-якої складності, а також ремонт комунікаторів та смартфонів.
Ми також виконуємо заміну блоків живлення і батарей, здійснюємо ремонт материнських плат ноутбуків, заміну матриць, ремонт клавіатури ноутбука, робимо апгрейд і модернізацію комп'ютерної техніки.
Одним із нових видів робіт компанії F1Center є відновлення даних з жорсткого диска, включаючи відновлення даних після форматування, а також відновлення фотографій з карти пам'яті, флешки й інших flash накопичувачів.
Попередня діагностика ноутбука, нетбука, комунікатора або смартфона проводиться нашими фахівцями для визначення причини несправності, і є невід'ємною частиною комплексу робіт з ремонту, відновлення і налаштування.

Для клієнтів: ми завжди в On-line

Відтепер здавати ноутбуки в ремонт стало ще простіше. Дотримуючись основного принципу взаємодії F1Center зі своїми клієнтами – «Завжди на зв'язку, завжди On-line», на нашому Web-сайті доступні додаткові можливості On-line комунікацій в реальному часі з фахівцями Call Центру:

 • Функція «Оn-line чат» - вбудована служба обміну короткими повідомленнями (як ICQ, Skype, MSN Live, Messenger і тому подібне).
 • Функція «Зворотний дзвінок» фіксує Ваш запит передзвонити Вам, якщо з будь-яких причин Ви не змогли нам додзвонитися. В цьому випадку оператори Call Центру самі Вам передзвонять.
 • Функція «Дзвінок On–line» дозволяє Вам, використовуючи технологію Iнтернет-телефонії та підключені (чи вбудовані) мікрофон і динаміки (навушники), подзвонити в наш Call Центр безпосередньо з Вашого комп'ютера, ноутбука або комунікатора.

Для зручності клієнтів компанії розширена мережа Центрів Обслуговування Клієнтів у Києві.

Cпектр послуг, що надає Call Центр компанії:

 • надання інформації про послуги компанії;
 • надання інформації про Уповноважені Сервісні Центри (УСЦ) в регіонах;
 • проведення технічних консультацій по телефону;
 • надання інформації про перебіг ремонту ноутбука, нетбука або будь-якої іншої техніки;
 • обробка електронних запитів клієнтів, що надходять на адресу info@F1Center.ua, і через форму зворотного зв'язку;
 • повідомлення клієнтів про те, що ремонт ноутбука, нетбука або будь-якої іншої техніки завершено (у телефонному режимі або електронною поштою).

Web -сайт компанії є продовженням основної ринкової стратегії «бути ближче до клієнта« і пропонує можливості онлайнового моніторингу стану ремонту за номером квитанції «відомості про стан ремонту», а також розширену інформаційну і новину складову.

Багатоканальний call центр:0 800 800 018
(Безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів по всій Україні)
(працює в автоматичному режимі)
E-mail: info@F1Center.ua
Графік роботи Call Центру (Група Підтримки Клієнтів):
понеділок — п'ятниця з 9:00 до 19:30
субота — з 10:00 до 16:00
Мобільна версія